VEF Paviljons izziņo vasaras koncertu programmu

VEF Paviljons izziņo vasaras koncertu programmu

VEF KVARTĀLĀ nupat atklāta jauna vasaras koncertu vieta – VEF Paviljons, kas veidota sadarbībā ar koncertu aģentūru Laska Production un piedāvā klausītājiem atmosfērīgus un noskanīgus vakarus ar pašmāju mūziķiem. Visos koncertos ieeja ir bez maksas.

Aizvadītajā nedēļā ar instrumentālās mūzikas dueta Āres koncertu tika atklāts VEF Paviljons. Aicinot apmeklēt jauno dzīvās mūzikas lokālu, rīkotāji izziņo programmu atlikušajai vasarai. Jau šajā sestdienā, 29. jūlijā ar solo koncertu uzstāsies “Pacific K”, priecējot klausītājus ar noskanīgu indie mūziku. Augusta sākumā instrumentālās mūzikas ceļojumā apmeklētājus vedīs Rihards Lībietis un Erna Daugaviete /03.08./. Programmu turpinās eksperimentālā džeza trio “Eklektika” /10.08./, savukārt augusta otrajā pusē gaidāmi enerģiskāki vakari ar hip-hop apvienību “Abradūri” /18.08./ un grupu “The Coco’nuts” /24.08./. Pašās augusta beigās izskanēs grupas “Tu Te” koncerts /31.08./. Gan koncertu laikā, gan pirms tiem uz vietas būs pieejami gardi dzērieni un ēdieni, tāpēc klausītāji tiek gaidīti jau no plkst. 17:00. Vairāk informācijas par koncertiem šeit.

VEF Paviljons ir viedota kā vasaras oāze vēsturiskās un industriālās VEF rūpnīcas teritorijā. Paviljons vasaras sezonā būs atvērts katru nedēļu no ceturtdienas līdz sestdienai un piedāvās gan dažādu pašmāju mūziķu dzīvās mūzikas koncertus, gan DJ vakarus mājīgajā un ozolu ieskautajā zaļajā zonā ap Paviljonu. Par atspirdzinošiem dzērieniem uz vietas parūpēsies Laska Bar. VEF Paviljona adrese – Bērzaunes iela 11C.

Nākamās sezonās Paviljonu plānots turpināt attīstīt un labiekārtot, sadarbojoties ar arhitekti Zani Teteri un Open AD biroju, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem.

VEF KVARTĀLS piedāvā mūsdienīgu vidi vēsturiskajā rūpnīcas VEF teritorijā, kurā pieejamas telpas gan biznesam, gan kultūras notikumiem un labbūtībai. Šogad VEF KVARTĀLS atvēris vairākas kultūrtelpas pašmāju un starptautisku mākslinieku performancēm.

Video – The Coco’nuts – Getting Dark The Coco’nuts – Getting Dark (Official Video)

Video – Pacific K x Ingaja – Bullet  https://youtu.be/Zdt88pTSqx0

Video – Tu Te – Man Reiz https://youtu.be/8IeAoQ-_-KU