Kinematiskais elektroniskās mūzikas duets Boy Harsher uzstāsies VEF KVARTĀLĀ

Kinematiskais elektroniskās mūzikas duets Boy Harsher uzstāsies VEF KVARTĀLĀ

18. jūlijā VEF KVARTĀLA Vasarnīcā uzstāsies ritmiskā un nedaudz spocīgā muzikālā apvienība Boy Harsher, kuru iesildīs latviešu grupa Radiotehnika.

Atšķirībā no vairuma elektronisko mūziķu, kuru darbība tiek raksturota kā “kinematiska”, Boy Harsher dalībnieki tik tiešām ir filmu veidotāji. Džejs Metjūss un Augustus Mullers iepazinās kinoskolā Džordžijā, un viņu jaunākais audioizlaidums ir skaņu celiņš filmai “The Runner” – tā ir dokumentālas un šausmu filmas sajaukums, kuru uzrakstījis, režisējis un iestudējis duets.  Boy Harsher stils, kas dažādi tiek raksturots kā “coldwave” un “electronic body music”, tiecas uz sintezatora virzīto deju stila dīvaināko pusi. Vienkāršāka raksturojot – dziesmas atgādina grupas “Suicide” pulsējošo skanējumu, kas kā jaunums parādījās 70. gadu sākumā un apvienojot sintezatora ar vokāla skanējumu. Savukārt veids, kā Augusts Mullers pārklāj vienkāršus tastatūras rifus pār industriālajiem ritmiem, vairāk atgādina 80. gadu vidus Depeche Mode skanējumu.

Gadu gaitā Boy Harsher ir spējis sasniegt arvien jaunas virsotnes – viņu mūzikas radīšanas kvalitāte nemitīgi aug un ar katru albumu viņu radītā mūzika kļūst dinamiskāka, un spēcīgāka.

Turklāt neaizmirstiet par amerikāņu spēju aizraut masas no skatuves – Boy Harsher koncerti ir unikāla pieredze, kur dziļi intīmi emocionālie stāsti savijas ar trakiem ritmiem un tiek atskaņoti dzīvē.

Koncertu rīko Laska Production un Laska Bar sadarbībā ar VEF KVARTĀLU un kvartāla rezidentu Power Production.

Koncerta norises vieta – VEF KVARTĀLA Vasarnīcā, Ūnijas iela 8 k-2, Rīga.

Ieeja koncertā no plkst. 19.00, plkst. 19.30 grupa Radiotehnika (LV), plkst. 21.00 – Boy Harsher (US).

Biļetes: https://www.laska.bar/event-details/boy-harsher-us-live