Grupa SBP4 atgriežas VEF KVARTĀLĀ

Grupa SBP4 atgriežas VEF KVARTĀLĀ

8. jūlijā VEF Vasarnīcā grupa SBP4 prezentēja savu jauno albumu “Vairs nav nekā”. Tūres ietvaros koncertā dzīvajā izpildījumā tika atskaņotas lielākā daļa no albumā iekļautajām kompozīcijām. Neizpalika arī klausītāju iemīļoti un retāk izpildīti skaņdarbi.

Laska Bar sadarbībā ar VEF KVARTĀLU un kvartāla rezidentu Power Production rīkoja jau otro grupas SBP4 koncertu VEF Vasarnīcā (Ūnijas iela 8 k-7, Rīga). SBP4 rada un spēlē elektronisko mūziku ar grūva elementiem, apvienojot nesavienojamo – afrikāņu ritmu, hip-hop breikus, fank ģitāras skaņas, disko basus, lirisku sieviešu bekvokālu, psihodēliskās noskaņās ar jaudīgu enerģiju. “Tā ir mūzika no cilvēkiem, kuriem sāp, cilvēkiem, kuriem sāp!” jauno albumu raksturoja grupa SBP4.

Vēl daži spilgti komentāri par jauno albumu: “..lai gan ir daudz izvēles, šķiet, ka tas ir grupas labākais albums!” tā albumu komentē Aleksandrs Gorbachevs no “Jaunā mūzika” kanāla. “..labākais mūzikas albums aizvadītā gada rudenī tiem, kuri vēlas runāt par notiekošo!” Sofija Vorobeva no “Medūza”. “Bet visvērtīgākais albumā “Vairs nav nekā” – tas palīdz pārdzīvot šo sāpi par pagātnes zaudējumu!” piebilsts Nikolajs Ovčinnikovs no “The Village”.

Koncertu iesildīja grupa Pasaka (Berlin/Vilnius) & Kid-A (Odessa/Berlin) DJ sets, savukārt pēc koncerta Laska bar aicināja uz koncerta oficiālo afterparty VEF Paviljonā (Ūnijas iela 8 k-7, Rīga). SBP4 dīdžeji Kirja, Žeka un Stas apvienoja dejošanu, maigumu un breiku savā DJ setā. Ar savu mūziku viņi nes Āfrikas burvību, disko enerģiju un house mūzikas ekscentriskumu. Viss tas ir drosmīgu kombināciju un paradoksu savienojums, apvienots vienā neaptveramā izpildījumā. Ieeja afterparty pasākumā bija bez maksas.