Ar atmosfērisku koncertu durvis vērs jauna vasaras koncertu vieta VEF Paviljons

Ar atmosfērisku koncertu durvis vērs jauna vasaras koncertu vieta VEF Paviljons

Ceturtdien, 20. jūlijā, ar apvienības “Āres” koncertu VEF KVARTĀLĀ tiks atklāta jauna vasaras koncertu vieta – VEF Paviljons, kas veidota sadarbībā ar pasākumu un koncertu aģentūru Laska Production un koncertu kuratoru Kristapu Bedrīti. Koncerta sākums 21:00, ieeja bez maksas.

VEF Paviljons ir viedota kā neliela vasaras oāze vēsturiskās un industriālās VEF rūpnīcas teritorijā. Paviljons vasaras sezonā būs atvērts katru nedēļu no ceturtdienas līdz sestdienai un piedāvās gan dažādu mūziķu dzīvās mūzikas koncertus, gan DJ vakarus mājīgajā un ozolu ieskautajā zaļajā zonā ap Paviljonu. Par atspirdzinošiem dzērieniem uz vietas parūpēsies Laska Bar.

Nākamās sezonās Paviljonu plānots turpināt attīstīt un labiekārtot, sadarbojoties ar arhitekti Zani Teteri-Šulci un Open AD biroju, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem.

20. jūlija vakarā Paviljonu atklās grupas Āres koncerts. Āres ir instrumentālās mūzikas duets no Salacgrīvas, kas pastāv jau gandrīz 10 gadus un ko veido Andrejs Irbēns un Jānis Zvīnis. Viņu mūzikā jūtamas gan post-roka, gan elektroniskās un indie mūzikas iezīmes. Apvienības koncertā
dzirdēsiet sintezatoru un bungmašīnas sekvences, kas mijas ar ģitāras iespēlēm un atmosfēriskām cilpām. Duets līdz šim ir izdevis divus albumus, uzstājušies lielākajos Latvijas festivālos, un nu pēc ilgākas pauzes atgriežas uz skatuves, lai priecētu klausītājus ar jauniem skaņdarbiem. Gan koncerta laikā, gan pirms tā klausītājus ar gardiem dzērieniem cienās Laska Bar, tāpēc klausītāji ir aicināti ierasties jau no 17:00. Koncerta sākums 21:00.

VEF KVARTĀLS piedāvā mūsdienīgu vidi vēsturiskajā rūpnīcas VEF teritorijā, kurā pieejamas telpas biznesam, kultūras notikumiem un labbūtībai. Šogad VEF KVARTĀLS atvēris vairākas kultūrtelpas pašmāju un starptautisku mākslinieku performancēm.